دوره نصب و راه اندازی الکتریکال آسانسور

کارآموزان بعد از تعیین سطح یا گذراندن دوره کمک نصابی می توانند در این دوره شرکت کنند.این دوره شایستگی است در حوزه برق که کارهایی از قبیل سیم کشی،نصب تابلو فرمان دو سرعته، تابلوی سه فاز، اجرای مدارات ایمنی و راه اندازی آسانسور با موتور گیربکسی را شامل می شود و با شغل های نصاب مکانیکی و نصاب درب و ریل آسانسور در ارتباط است.

 

14 جلسه (تعداد جلسات)

 

2 روز (تعداد جلسات در هفته)

 

8 ساعت (مدت زمان هر جلسه)

 

120 ساعت (مجموع ساعات دوره)

 

 

درباره دوره راه اندازی الکتریکال آسانسور:

 

به جرات می‌توان گفت که دوره راه اندازی الکتریکال آسانسور، یکی از مهمترین دوره های آموزشی می باشد و افرادی که می خواهند در زمینه راه اندازی الکتریکال آسانسور مشغول بکار شوند حتما باید با گذراندن این دوره با آگاهی و دانش کامل مشغول بکار شوند؛ خانه مهارت آسانسور با فراهم کردن انواع تابلوهای فرمان آسانسور شامل تابلوهای دوسرعته، 3vf ، MRL ، هیدرولیک و … با برند های مختلف موجود در بازار امکان آموزش جامع را فراهم آورده است. کارآموزان با شرکت در این دوره علاوه بر آشنایی با اصول و فنون نصب الکتریکال آسانسور و شناخت استانداردهای نصب الکتریکال می توانند با برند های مختلفی نیز کار کرده و آشنایی کاملی نسبت به تابلو فرمانهای موجود در بازار پیدا کنند.

 

 

 

تیترهای کلی عبارتند از :

 

آشنایی با مفاهیم نصب الکتریکال آسانسور

آشنایی با مفاهیم برق و الکترونیک

آشنایی با انواع تابلو فرمان آسانسور

آشنایی با جعبه سه فاز

شناخت اصول مقدماتی برق

شناخت قعطات الکتریکی

آشنایی با استانداردهای آسانسور در زمینه نصب الکتریکال

انجام کارگاههای عملی الکتریکال

و …

 

4 الی 5 جلسه بصورت تئوری برگزار می شود و استاد مطالب و آموزش های مورد نیاز را به کمک اسلایدها و فیلم های آموزشی ارائه می دهد و در ادامه کارآموزان در کارگاه عملی مطالب آموزش دیده را به تمرین و مهارت آموزی می پردازند.

 

 

تیپ کلاس درسی

 

هر جلسه متناسب با مباحث تدریس شده ، تمریناتی برای کارآموزان در نظر گرفته می شود. کارآموزان بصورت عملی باید مراحل نصب الکتریکال را بصورت مرحله به مرحله انجام داده و در حضور کارآموزان و مدرس گزارش کاملی از فعالیت انجام شده را ارائه دهند و به بحث و گفتگو در این مورد بپردازند. همچنین هر جلسه ، سؤالاتی از مطالب گفته شده در جلسات قبل با هدف تشخیص سطح پیشرفت کاراموز مطرح شده و کارآموز موظف به پاسخگویی می‌باشد. حضور مستمر، کمیت و کیفیت تمرینات و نحوه پاسخگویی به پرسش‌های کلاسی بطور قطع در ارزیابی و تعیین سطح کارآموزان برای ورود به دوره بعد موثر خواهد بود.

 

 

خروجی دوره

 

در پایان این دوره ، کارآموزان با راه اندازی و نصب الکتریکال آسانسور آشنا شده  و اطلاعات مفیدی برای راه اندازی الکتریکال آسانسور را بدست آورده و درصورت فعال و پرکا‌ر‌بودن کارآموز در طول دوره، به دانش و مهارت نصب الکتریکال شناخت پیدا خواهد کرد. از اواسط دوره کاراموزآن این امکان را خواهد داشت که از دانش جامع بدست آمده از محتوای آموزشی دوره، و همچنین منابع معرفی شده مدرسین، به عنوان یک سکوی پرتاب برای متخصص‌شدن در زمینه نصاب الکتریکال آسانسور استفاده کنند.همچنین شرکت های زیادی جهت استخدام و بکار گیری نیروهای مورد نیاز خود در زمینه نصاب و راه انداز الکتریکال علاقمند به استخدام نیرو هایی که در این دوره از کلاس ها شرکت کرده اند می باشند که توسط خانه مهارت به کارآموزان معرفی می گردند.

 

 

مخاطبین این دوره

 

بصورت کلی علاقه‌مندان به کار در زمینه نصب الکتریکال آسانسور ، نیروه های پشتیبان تابلو فرمان های شرکت های آسانسوری، بازرسین استاندارد ، کارشناسان رسمی دادگستری  و … مخاطبین اصلی این دوره خواهند بود.

 

 

اگر کارآموزی مرحله ای از مراحل دوره نصب و راه اندازی الکتریکال آسانسور را فرا نگرفته باشد می تواند در دوره جدید به صورت رایگان شرکت نماید.

مدارک مود نیاز:

  • فتوکپی شناسنامه
  • فتوکپی کارت ملی
  • یک قطعه عکس رنگی 4*3

هزینه دوره:

» هزینه دوره : 800.000 هزار تومان می باشد. (مبلغی بعنوان پیش پرداخت ثبت نام دریافت شده و باقی مبلغ در طول دوره از کارآموز دریافت می شود.)

آدرس:تهران میدان ولیعصر خیابان کریم خان زند تقاطع حافظ شمالی هنرستان شهدای هفتم تیر (خانه مهارت آسانسور)

تلفن تماس:

  • 021-88927571
  • 09919545411

تلگرام خانه مهارت آسانسور

elevatorhome@

ثبت نام دوره
ثبت نام دوره نصب و راه اندازی
فهرست